listopad ve školce

Listopad nám ve školce utekl jako voda. Stejně jako příroda a zvířátka, tak my jsme se začali připravovat na zimu. Pobavilo nás divadlo Řimbaba s pohádkou O Zlatovlásce, i my jsme se museli zapojit, aby vše nakonec dobře dopadlo.

Pro ptáčky jsme postavili krmítka, protože až napadne sníh, nebudou mít kde hledat zrníčka. Také jsme poznali, jak nás může potrápit počasí. Jednoho dne nám ve školce padla taková mlha, že jsme neviděli na cestu a naši kamarádi nás museli vést.

Zimní čas jsme přivítali se svatým Martinem, kterému jsme před školkou zazpívali a také jsme poctivě splnili úkoly, které nám připravil. Poté, co jsme se vydali na lampionový průvod a opět šťastně dorazili ke školce na nás čekalo veliké překvapení. Svatý Martin i se svým běloušem už na nás čekal i se sladkou odměnou.

Na závěr měsíce nás ještě navštívila paní z kynologického servisu a společně jsme si povídali o zvířátkách, která žijí v našich lesích, o tom jak jim my můžeme pomáhat, ale také na co si při návštěvě lesa dávat pozor.