březen ve školce

"Březen za kamna vlezem"

Ale ne u nás ve školce. My jsme se vydali z pohádky do pohádky.

Hned z kraje měsíce nás navštívil pán z Malé technické univerzity a společně jsme si zahráli na zpracovatele odpadů. Poznali jsme různé druhy kontejnerů a naučili se, který druh odpadů, kam patří. Už také víme, proč je důležité odpady třídit a jak to pomáhá naší planetě Zemi.

A pak nás čekal kouzelný svět pohádek. Už známe všechny naše pohádky pro nejmenší - O červené Karkulce, O perníkové chaloupce, O Smolíčkovi, O neposlušných kůzlátkách a další ... Dokonce víme, že v pohádkách vítězí dobro nad zlem.

A pak zbýval už jenom kousek do Velikonoc. Společně s rodiči jsme se sešli u nás ve školce a nazdobili jsme si velikonoční perníčky. Je pravda, že některým z nás nevydržela ta krása moc dlouho, protože perníčky, které nám paní školnice Evička upekla byly moc dobré.