28.11. VÝLET VÁNOČNÍ STODOLA

21. 11. 2022

pondělí 28.11.

Jedeme na výlet do Bukové u Příbramě, kde navštívíme VÁNOČNÍ STODOLU.

ODJEZD JE BRZY, DO ŠKOLKY PŘIJĎTE DO 7:20!!!

NA OBĚD BUDEME ZPĚT.

PITÍ I SVAČINU ZAJISTÍME MY,

DĚTI S SEBOU NIC NEPOTŘEBUJÍ.

PROMYSLETE, PROSÍM, VHODNÉ OBLEČENÍ. Většinu času strávíme na cestě a uvnitř. Oblečení by tedy mělo být pohodlné na cestu, a  aby v něm bylo dětem příjemně i během programu (vynechte džíny s knoflíky a pásky, ale také oteplováky, ve kterých by dětem bylo uvnitř horko).

VYBÍRÁME 160,- NA PROGRAM – PLAŤTE PŘEDEM VE TŘÍDĚ.

NÁSLEDNĚ BUDE JEŠTĚ PODLE POČTU DĚTÍ VYÚČTOVÁN AUTOBUS.

VÍCE O PROGRAMU:

Vánoční stodola

Vánoční expozicí plnou obrazů a figurín návštěvníky provede andílek, v pekle je přivítají živí čerti a nebeskou branou se octnou v nebi.

Součástí prohlídky je Mikulášská nadílka. Dále pak následuje výstava betlémů a vánoční výzdoby s povídáním o vánočních tradicích a zvycích.

Pro dětské kolektivy a školní výlety je výklad veden hravou metodou a v pekle malým divadlem.

V dílničkách si pak děti sami nebo s pomocí naší lektorky tvoří vlastní výrobek (ván. ozdoba na stromek nebo jiný dekorační předmět).